Rezultāti

2017 LAT Surfing championship

VietaPunktiDalībnieks Valsts
11000JūrģisVītolsLatvija
2860MariusŠčerbinskasLietuva
3730MārtiņšSlejaLatvija
4670DzintarsAulmanisLatvija
5610KristiansLipšeLatvija
5610GirmantasNeniskisLietuva
7555Tomas ŪksasLietuva
7555Dāvis NesenbergsLatvija
7555ArtursPumpursLatvija
10488IneseVītoliņaLatvija
11475MārtiņšKapzemsLatvija
12462MaksimsFeofilovsLatvija

2017 LAT Open SUP championship

Sprints
200mSievietes12'6"
1JūlijaMihailovaLatvija
2SantaRasa-DaukšeLatvija
3AnitaOzoliņaLatvija
4KatriinaMetstakIgaunija
14'
1IevaLiniņaLatvija
2AgneseCimdiņaLatvija
3JulijaRitčikLietuva
200mVīrieši12'6"
1ArvisIļjinsLatvija
2TomasVarnasLietuva
3MārisGalenieksLatvija
4MārcisGalenieksLatvija
5TonisMetstakIgaunija
6MārisGalenieks JrLatvija
14'
1AndrisBisnieksLatvija
2AleksandrsBallodsLatvija
3DainiusSokolovasLietuva
4MārtiņšBisnieksLatvija
5AndrejsDaukšisLatvija
6ArturasNersesianasLietuva
7LaimonasStaniuliuonisLietuva
8ValdisKļaviņšLatvija
Tehniskā distance
Sievietes12'6"
1JūlijaMihailovaLatvija
2SantaRasa-DaukšeLatvija
3AnitaOzoliņaLatvija
14'
1AgneseCimdiņaLatvija
2IevaLiniņaLatvija
3JulijaRitčikLietuva
Vīrieši12'6"
1ArvisIļjinsLatvija
2ValdisKļaviņšLatvija
3MārisGalenieksLatvija
4KristapsDzenisLatvija
5EdvīnsBergmanis-GruntiņšLatvija
14'
1AndrisBisnieksLatvija
2AleksandrsBallodsLatvija
3KatriinaMetstakIgaunija
14km Distance
Sievietes12'6"
1JūlijaMihailovaLatvija
2SantaRasa-DaukšeLatvija
3KatriinaMetstakIgaunija
14'
1IevaLiniņaLatvija
2AgneseCimdiņaLatvija
DNFJulijaRitčikLietuva
Vīrieši12'6"
1ArvisIļjinsLatvija
2MārisGalenieksLatvija
3MārcisGalenieksLatvija
4TonisMetstakIgaunija
5MārisGalenieks JrLatvija
14'
1AndrisBisnieksLatvija
2AleksandrsBallodsLatvija
3ArturasNersesianasLietuva
4ValdisKļaviņšLatvija
5LaimonasStaniuliuonisLietuva
6KristapsSalensLatvija
7AndrejsDaukšisLatvija

2016 LAT Open SUP Championship

2016 LVCH   
BIC SUP ONE DESIGN
Sievietes
1SantaVeinbergaLatvija
2SantaRasa-DaukšeLatvija
3AnitaOzoliņaLatvija
Vīrieši
1ArvisIļjinsLatvija
2DagnisIļjinsLatvija
3JevgeņijsGarilovsLatvija
2016LVCH
10km Distance
Sievietes12'6"
1DiānaMeņģeleLatvija
2AnitaOzoliņaLatvija
3DaigaHolmaLatvija
14'
1SantaRasa-DaukšeLatvija
2IevaLiniņaLatvija
3JulijaRitčikLietuva
Vīrieši12'6"
1MārisGalenieksLatvija
2AndrejsDaukšisLatvija
3KonstantīnsSmirnovsLatvija
14'
1ArvisIļjinsLatvija
2DagnisIļjinsLatvija
3AleksandrsBallodsLatvija
2016LVCH
Tautas klase
Sievietes
1GuntaVlasenkoLatvija
2LaineKaminskaLatvija
Vīrieši
1ArtūrsRātenfeldsLatvija
2KasparsZlidnisLatvija
3KonstantīnsSmirnovsLatvija

2015 LAT Open SUP Championship Surfboard Women 3k distance

OverallNameNoBoardTime
1Gita Rudzīte27
2Egmonda Žeidure47Fanatic Air
3Kristīne Straume34
DNFInese Rasnača35
DNSDaiga Holma36

2015 LAT Open SUP Championship Elite Men 10k distance

OverallClassNameNo.Board ClassTeamBoardTime
11Normunds Barinovs4212'6"Pancooka SUP Racing TeamBIC Tracer 29"1h:26m
21Edvīns Bergmanis914'Burusports TeamFanatic Strike 26,75"1h:28m
32Arvis Iļjins2512'6"Prestol SUP TeamPrestol1h:33m
42Mati Link (EE)1614'Pirita Paddling ClubRED Paddle Elite Inflatable 26" 1h:34m
53Aleksandrs Ballods3012'6"BIC ACE-TEC WING 30"1h:40m
63Andrejs Daukšis2114'Barracuda SUP TeamBIC Tracer 28"1h:51m
74Dainis Pūka2912'6"Porto Resort SUP TeamBIC ACE-TEC WING 30"1h:53m
DNFDNFValdis Kļaviņš49Burusports Team

2015 LAT Open SUP Championship Surfboard Men 3k distance

OverallNameNoBoardTime
1Kristaps Štokmanis330:30m
2Ansis Dāle30Starboard Atlas
3Aigars Zaļūksnis37
4Artūrs Rātfelders43Fanatic Air
5Dzintars Ruņenieks40
6Edgars Koks48
DNFGatis Ģērmanis32
DNFUģis Viļums23
DNFMārcis Viļums39

2015 LAT Open SUP Championship Elite Women 5k distance

OverallClassNameNo.Board ClassTeamBoardTime
11Baiba Lejiņa414'Pancooka SUP Racing TeamStarboard Race 25"0:43m
21Digna Tuča1112'6"Prestol SUP TeamPrestol
32Santa Rasa-Daukše1212'6"Barracuda SUP TeamBIC Tracer 29"
42Ieva Liniņa4414'Fanatic Fly Wood 28"1h:24
53Anita Ozoliņa4112'6"BIC ACE-TEC WING 30"
63Kristīne Gruntiņa14'Burusports TeamFanatic Strike 26.75"

2015 LAT BIC SUP ONE DESIGN Championship Men & Women 5000m Distance

 NameNoTeamTimeOverall                 
1Arvis Iļjins13Prestol0Cup Winner
2Normunds Barinovs19Pancooka SUP RacingTeam> 00:00:35s
3Edvīns Bergmanis9Burusports Team> 00:03:06
4Aleksandrs Ballods45> 00:03:36
5Andrejs Daukšis9Barracuda SUP Team> 00:04:33
NameNoTeam
1Baiba Lejiņa4Pancooka SUP Racing Team> 00:05:46Cup Winner
2Digna Tuča11Prestol> 00:07:43
3Santa Rasa-Daukše12Barracuda SUP Team> 00:07:46
4Ieva Liniņa7> 00:08:05
5Anita Ozoliņa17> 00:12:53
DNFJūlija Viktorova6

2015 LAT BIC SUP ONE DESIGN Championship Women 500m Sprint

1st semi-finalNameNoTeam
1Baiba Lejiņa4Pancooka SUP Racing Team
2Santa Rasa-Daukše12Barracuda SUP Team
3Ieva Liniņa7
7--8Gita Rudzīte15Porto Resort SUP Team
2nd semifinalNameNoTeam
1Digna Tuča11Prestol
2Jūlija Viktorova6
3Anita Ozoliņa17
7--8Ieva Šinke1
FINALNameNo
1Baiba Lejiņa4
2Digna Tuča11
3Santa Rasa-Daukše12
4Ieva Liniņa7
5Jūlija Viktorova6
6Anita Ozoliņa17

2015 LAT BIC SUP ONE DESIGN Championship Men 500m Sprint

1st semi-finalNameNo 
1Edvīns Bergmanis9Burusports Team
2Normunds Barinovs19Pancooka SUP Racing Team
3Mati Link (EE)16Pirita Paddling Club
7-16Dainis Pūka22Porto Resort SUP Team
7-16Indulis Bērziņš28
7-16Kristaps Štokmanis3
7-16Aigars Zaļūksnis2
7-16Gatis Ģērmanis5
2nd semifinalName2
1Arvis Iļjins13Prestol
2Dagnis Iļjins20
3Jevgeņijs Gavrilovs8WindBorn
7-16Andrejs Daukšis21Barracuda SUP Team
7-16Aleksandrs Ballods45
7-16Ivo Skribis14
7-16Dzintars Ruņenieks10
7-16Oto Dzenis18Prestol
FINALNAMENO
1Dagnis Ilļjins20
2Arvis Iļjins13
3Normunds Barinovs19
4Jevgeņijs Gavrilovs8
5Mati Link (EE)16
6Edvins Bergmanis9

2014 LAT Championship Unlimited Men & Women

• Vīrīeši – 10km

VietaDalībnieksLaiksDēlisKomanda
1.Andris Bisnieks01.13BIC Race TEC Pro 14'x23.5"Ķīpsala SUP Racing Team
2.Normunds Barinovs01.16Starboard AllStar 14'x25.5"Pancooka SUP Racing Team
3.Edvīns Bergmanis01.17Fanatic Falcon HRS 14'x27.5"Burusports Team
4.Kristaps Salens01.20Fanatic Fly Race 14'x28"Burusports Team
5.Andžejs Maculevičs01.21Fanatic Fly Wood 14'x28"Pancooka SUP Racing Team
6.Dainis Pūka01.25Fanatic Falcon 14'x29"SUP Motion Carnikava
7.Gints Feņuks01.29BIC Ace TEC Wing 12'6"x30"
8.Aleksandrs Ballods01.29BIC Ace TEC Wing 12'6"x30"
9.Valdis Kļaviņš01.32Fanatic Fly Wood 14'x28"Burusports Team
10.Krišjānis Tūtāns01.35BIC Ace TEC Wing 12'6"x30"Burusports Team
11.Gatis Ģērmanis01.44BIC Ace TEC Wing 12'6"x30"
12.Andrejs Daukšis01.44BIC Tracer 14'x27"
13.Kristians LipšeBIC Ace TEC Wing 12'6"x30"
14.Aivis CeriņšBIC Ace TEC Wing 12'6"x30"Rīga TV24
15.Valdis VītoliņšBIC Ace TEC Wing 12'6"x30"
16.Jāzeps MizgaDSC

• Sievietes – 5km

VietaDalībnieksLaiksDēlisKomanda
1.Baiba Lejiņa00.45Fanatic Fly Wood 14'x28"Pancooka SUP Racing Team
2.Jūlija Viktorova00.46Fanatic Carbon 14"x28"
3.Ieva Liniņa00.51Fanatic Falcon HRS 14'x27.5"
4.Santa Rasa-Daukše00.54BIC Tracer 14'x27"
5.Anita Ozoliņa00.54BIC Ace Tec Wing 12'6"x30"
6.Kristīne StraumeBIC Ace Tec Wing 12'6"x30"SUP Motion Carnikava
7.Inta GailīteBIC Ace Tec Wing 12'6"x30"SUP Motion Mārupe
8.Ieva ŠinkeBIC Ace Tec Wing 12'6"x30"